ZAHRADNÍ DENÍK 2018

Ročníky:    2018   2017   2016

Září ☁

Tak k nám přišly nové děti :-)...My, staří " mazáci " , jsme je seznámili se školní zahradou. Ukázali jsme jim ovocné stromy, keříky, na kterých jsme v létě měli rybíz, záhonky, kde jsme uzobávali v létě jahůdky a taky děti zjistily, že tam máme mrkvičku, kterou budeme brzy společně sklízet. U bylinkové zahrádky přivoněly k mátě a levanduli, která už pomalu odkvetla.

Společně jsme posbírali opadaná jablíčka, která nebyla pěkná a zdravá, a proto jsme je dali do kompostéru ( to byla ale dnes dřina :-) ).

Zahradní deník byl vytvořen díky finanční podpoře Zlínského kraje v rámci projektu "Přírodní zahrada - naše živá učebnice".